Godiva’ya yeni Başkan

Gıda sanayinde premium çikolata üreticileri kategorisinde öncü olan Godiva’da üst düzey atama gerçekleşti.

Godiva’ya yeni Başkan
Enerji Zirvesi

Gıda sanayisinin tatlı besin üretiminde premium çikolata kategorisinde küresel arenanın öncüsü konumunda olan Godiva’da gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin yeni Orta Doğu, İngiltere, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölgesi Başkanı görevine Olivier de Mendez getirildi.

Godiva CEO’su Annie Young-Scrivner, Olivier de Mendez’in atamasının ardından yaptığı açıklamada “Mendez’in büyüme hedefimize değer katacağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı. “Godiva ailesine böyle bir ismin katılmasından dolayı oldukça mutluyuz.” diyen Annie Young-Scrivner, Mendez’in uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ile şirketlerini gelecek altı yıl içerisinde beş katı büyütme hedeflerine değer katacağını söyledi.

Yeni göreviyle birlikte Godiva’nın Orta Doğu, İngiltere, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölgesi ürün geliştirme, dağıtım ve buna benzer tüm operasyonlarının sorumluluğunu üstlenmiş olan Mendez, aynı zamanda Godiva Café’nin de bölgeler genelinde başarısını artırmayı amaçlıyor. Alanında 25 yıllık deneyime sahip olan Mendez, şirketin büyümesinde ve markalarının prestijini artırmasında büyük rol oynayacak. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 17:42
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını