banner1013
x

Göçmenler Group Dış Ticaret Uzmanı Tuğba Göçmen Özkaya’nın iş gündemi…

Özkaya, ST İnşaat ve Malzeme Dergisi’ne verdiği röportajda Göçmenler Group’un 2018’deki çalışmalarını değerlendirdi ve 2019 yılı hedeflerini anlattı.

Göçmenler Group Dış Ticaret Uzmanı Tuğba Göçmen Özkaya’nın iş gündemi…
EndüstrideAra1

Perdah, beton vibratörü, kompraktör ve inşaatçı el aletleri gibi ürünlerden oluşan sektör çözümleriyle ve yarım asırlık tecrübesiyle alanının öncülerinden olan Göçmenler Group, yurtdışı pazarında da adından sıkça söz ettiriyor.

Göçmenler Group Dış Ticaret Uzmanı Tuğba Göçmen Özkaya, ST İnşaat ve Malzeme Dergisi’ne verdiği röportajda şirketlerinin hem 2018 çalışmalarını değerlendirdi hem de 2019 gündemlerinden bahsetti.

Özellikle inşaat sektörünün 2018 yılında birçok zorlu ekonomik koşuldan geçtiğini ancak yine de çalışmalarında herhangi bir kısıtlamaya gitmediklerini belirten Özkaya, 32 ülkede bulunan bayilerinde hız kesmeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Özkaya, 2019 yılı iş gündemleri sorusuna ise “Yurtdışı pazarına ağırlık vermek için var gücümüzle çalışacağımız bir yıl olacak.” ifadelerini kullandı. İnşaat sektörü dışında farklı alanlara da yöneleceklerinin altını çizen Özkaya, çalışmalarının meyvelerini 3 – 4 ay içerisinde almayı planladıklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:33
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler