GNC MAKİNA’DA ÖNEMLİ ATAMA

2010 yılında kurulan GNC Makina’da üst düzey bir atama yaşandı.

GNC MAKİNA’DA ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

Sektörün ihtiyaçlarını yaygın servis ağı ve saha avantajı ile doğru tespit ederek en hızlı ve güvenilir şekilde cevaplamayı görev olarak edinen GNC Makina’ da, bu hedefi güçlendirecek önemli bir atama meydana geldi.. Kurumsallaşma çalışmaları doğrultusunda, önemli bir adım daha atılarak, GNC Makina’ nın başına profesyonel bir Genel Müdür atandı. 2019 senesinin Ekim ayından beri Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü görevini icra eden Emre Seçkin, GNC Makina’ nın ilk profesyonel Genel Müdürü oldu.

1976 yılında stanbul'da dünyaya gelen  Emre Seçkin, 1998 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 2008'de Boğaziçi Üniversitesi' nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) eğitimini tamamladı. Seçkin, 22 senelik mesleki hayatı süresince Borusan Otomotiv’de hem yerel hem de bölgesel düzeyde çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. 2014-2017 seneleri arasında kendi firmasını kuran ve yönetim danışmanlığı yapan Seçkin, 2017-2018 seneleri arasında Piyalepaşa Otomotiv’de Genel Müdür rolünü üstlendi. 2019 senesin Eylül ayından beri GNC Makina Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Emre Seçkin, 1 Ekim 2020 tarihi itibarıyla GNC Makina Genel Müdürü olarak göreve geldi..

12 senelik yöneticilik tevrübesine sahip olan Seçkin, GNC Makina kurucu ortaklarından biri olarak fark yaratan vizyonuyla GNC Makina’ yı bu günlere getiren ve bundan sonrada Yönetim Kurulu’nda ortaklarıyla birlikte strateji çalışmalarına ağırlık verecek olan Gökhan Yıldız’dan görevi devraldı.

Tüm GNC Makina çalışanlarının Yıldız Hisar Restoran’da bir araya geldiği toplantıda görev teslim töreni yapıldı. Açılış konuşmasında GNC Makina’ nın on yıllık tarihine dikkat çeken Gökhan Yıldız, sözü Emre Seçkin’e bıraktı. Bayrağı devralan Seçkin, 2021 senesiı- hedeflerinden bahsederek GNC Makina’ nın dokunduğu her alanda fark yaratan sonuçlar üretmeyi hedeflediğini, ortaya koyduğu misyonunu, vizyonunu ve gelecekteki hayallerini paylaştı. Törenin ardından keyifle yenen akşam yemeği sonunda toplantı sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 14:43
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını