GNC MAKİNA’DA ÖNEMLİ ATAMA

İş ortaklarının stratejik kararlarında yer alarak, üretim süreçlerine değer katan GNC Makina’nın genel müdür pozisyonuna Emre Seçkin getirildi. GNC Makina bu seçim sonrasında ilk kez profesyonel bir yönetici ile yoluna sürdürecek.

GNC MAKİNA’DA ÖNEMLİ ATAMA
Şirketler Arası Pazarlama

Sektörün ihtiyaçlarını doğru tespit ederek çözümler üreten GNC Makina, yaygın servis ağı ve saha avantajıyla üretim sanayisine katma değer sunuyor. İş ortaklarının, verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı iş hedefi haline dönüştüren GNC Makina, kurumsallaşma sürecinde de önemli adımlar atarak hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. Kurum sahiplerine ‘hızlı ve güvenli’ bir şekilde stratejik destek sağalyan GNC Makina, genel müdür pozisyonuna Emre Seçkin’i getirdi. GNC Makina ekibinde 2019 senesinin ekim ayından beri ‘Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü’ görevini icra eden Emre Seçkin, bu atamayla beraber GNC Makina’nın ilk profesyonel genel müdürü oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nü 1998 senesinde bitiren Emre Seçkin, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki İşletme yüksek lisansının (MBA) ardından iş yaşamına adım attı. Borusan Otomotiv’de hem yerel hem de bölgesel düzeyde yöneticilik yapan Seçkin, sonrasında ise kendi firmasını kurarak ‘Yönetim Danışmanlığı’ hizmeti sundu. Yeniden profesyonel hayattaki yerini alan Seçkin, genel müdür olarak görev aldığı Piyalepaşa Otomotiv’den sonra, 2019 Eylül’ünde GNC Makina ekibine katıldı. ‘GNC Makina Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü’ görevinde bulunan Emre Seçkin, 1 Ekim 2020 tarihinden beri GNC Makina Genel Müdürü olarak yeni görevine devam ediyor.

Emre Seçkin yeni görevini, tüm GNC Makina çalışanlarının katılmış olduğu bir törenle, kurucu ortaklardan Gökhan Yıldız’dan devir aldı. Vizyoner kişiliği ile bilinen ve GNC Makina’yı bugünkü konuma taşıyan Gökhan Yıldız, Emre Seçkin’e iyi dileklerini ileterek yönetim kurulundaki yerine geri döneceğini belirtti. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 18:45
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler
Partnerler