Generali'de üst düzey atama

Generali Sigorta’da gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin yeni Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu GMY pozisyonuna Kerem Ölmez geldi.

Generali'de üst düzey atama
Enerji Zirvesi

Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip olan Generali Sigorta’da yapılan üst düzey atamaya 150 yılı aşkın deneyimiyle kadrosunu her geçen gün güçlendirmek için adımlar atan Generali Sigorta’nın Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu GMY görevine Kerem Ölmez getirildi. 2017 yılından bu yana şirket bünyesinde bulunan Ölmez, şirketin optimizasyon ve karlılık hedefleri doğrultusunda başlattığı dijital dönüşüm projelerinde de önemli roller üstlenmişti. Ölmez, yeni görevi gereğince şirketin tüm dijital, pazarlama-iletişim, CRM, direkt kanal, müşteri ve dağıtım kanalları departmanlarından sorumlu olacak ve tüm bu departmanları yönetecek.

KEREM ÖLMEZ KİMDİR?

Kocaeli Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Kerem Ölmez, daha sonrasında MBA derecesini Yeditepe Üniversitesi’nde almıştır. Profesyonel çalışma hayatına Ak Sigorta’da başlayan Ölmez, burada Satış ve Pazarlama Departmanı’nda görev almıştır. 2011’de Unico Sigorta’ya geçiş yapan Ölmez, daha sonra AIG Sigorta’da Pazarlama Müdürü pozisyonunda çalışmalarını sürdürmüştür. 2017 yılında Generali Sigorta’ya geçmiş olan Ölmez son olarak Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu GMY olarak atanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 14:33
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını