GASSERO’da Ayrılık…

Aytaç Sarıbay, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 1,5 yıldır çalışmakta olduğu Gassero Isı Teknolojileri Firması’nın Satış Mühendisliği pozisyonundan ayrıldığını açıkladı.

GASSERO’da Ayrılık…
EndüstrideAra - Haber Detay

Sarıbay Gassero Isı Teknolojileri firmasından ayrılışını sosyal medya hesabında “Sevgili Arkadaşlarım, 1 buçuk yılı aşkındır çalışmakta olduğum Gassero firmasından ayrılmış bulunmaktayım. Beta kazan firmasında çalışma hayatıma devam edeceğim siz saygıdeğer arkadaşlarıma bildirmek isterim.” sözleriyle duyurdu. 

Endüstriyel ve domestic kazan konularında faaliyet gösteren Beta Kazan’da çalışmalarına devam edeceğini belirten Aytaç Sarıbay burada da Satış ve Pazarlama Müdürü pozisyonunda görev alacak.

BETA KAZAN HAKKINDA:

Evren Unalioğlu’nun Genel Müdürlüğünü yaptığı şirket, 2009 yılında kurulmuştur. Sürekli gelişim bakış açısı ve müşteri odaklı strateji geliştirme odağında hareket eden şirket ürün gamında her ölçekte evsel, endüstriyel ve sanayi sektöründe kullanılmak üzere buhar, kızgın su, kızgın yağ, termoblok, kalorifer kazanları, besi suyu hazırlama sistemleri ve yakıt tankları gibi birçok ana ürün portföyü ve faaliyetlerini bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 18:27
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler