banner1322
x

Garanti BBVA’ya yeni CEO

- Garanti BBVA’nın Üst Yöneticiliğine, bankacılık ve finans alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Recep Baştuğ atandı - BBVA Grup CEO'su Onur Genç: - "Fuat Erbil ve Recep Baştuğ, Garanti BBVA'yı ülkenin en büyük ve en beğenilen finansal kurumlarından biri haline getiren yetkin insan kaynağını en iyi şekilde temsil ediyorlar. Fuat Erbil'e Garanti BBVA CEO'su olarak sunduğu katkılarından ötürü teşekkür ediyor, Recep Baştuğ'a ise yeni görevinde başarılar diliyorum"

Garanti BBVA’ya yeni CEO
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Garanti BBVA’nın Üst Yöneticiliği görevine (CEO) bankacılık ve finans alanında uzunsenelere uzanan tecrübeye sahip Recep Baştuğ atandı.

Garanti BBVA tarafından yapılanbasın açıklamasına göre, Baştuğ, Garanti BBVA’nın yeni CEO'su olarak görevlendirildi.

Bankacılık ve finans alanında senelere uzanan tecrübeye sahip olan Baştuğ, aynı zamanda BBVA Türkiye Ülke Müdürü görevini de üstlendi.

Yapılan görev değişikliği, ilgili makamlar tarafından onaylandıktan sonra 1 Eylül tarihindentibaren geçerli olacak.

1989 senesinde Garanti BBVA’ya katılan ve uzun seneler çeşitli üst düzey pozisyonlarda çalışan Recep Baştuğ,2013-2018 yılları arasında bankanın Ticari Bankacılık ve Tüketici Finansmanı alanlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

Baştuğ, bankadaki kariyerinden sonra Türkiye’nin ileri gelen holdinglerinden biri olan Ciner Grubu’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak profesyonel hayatını sürdürdü.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 14:36
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını