FORM ŞİRKETLER GRUBU’NDA ÖNEMLİ ATAMA

Form Şirketler Grubu’nun Japon Mitsubishi Heavy ile ortaklığı bulunan iştiraki Form MHI Klima Sistemleri’nde önrmli bir atama yaşandı. Uğur Bayülgen, Form MHI Klima Sistemleri şirketinde VRF Satış Müdürü görevine atandı.

FORM ŞİRKETLER GRUBU’NDA ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

55 senedir iklimlendirme sektöründe yer alan Form, kadrosuna dahil ettiği tecrübeli isimlerle her gün geçtikçe büyüyor.

Bu bağlamda Form’un son üst düzey transferi Form MHI Klima Sistemleri için gerçekleşti. Uzun yıllar profesyonel hayatta tecrübe edinen Uğur Bayülgen, Form MHI Klima Sistemleri şirketinde VRF Satış Müdürü görevine atandı.

Bayülgen, 2007 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi.

2006 senesinde profesyonel iş yaşamına adım atan Uğur Bayülgen, 2010- 2012 seneleri arasında Demtek Ltd şirketinde Satış Mühendisliği görevini icra etti. Sonrasında 2014 senesine değin Levent Group’da Satış Mühendisi olarak iş yaşamını sürdürdü. 2014- 2020 seneleri arasında ise Johnson Controls şirketinde VRF Ülke Satış Müdürü pozisyonunda görev aldı.

Gerçekleşen bu atamayla birlikter Form MHI Klima Sistemleri’nde yönetim kadrosu Genel Müdür Mehmet Oral ve Genel Müdür Yardımcısı Zafer Sarı ile beraber Bireysel Sistemler Satış Müdürü Taner Özdoğan ve VRF Sistemler Satış Müdürü Uğur Bayülgen ile tamamlanmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 12:17
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını