banner1339
x

FORM ENDÜSTRİ TESİSLERİ’NE YENİ FABRİKA MÜDÜRÜ

İklimlendirme sektörünün öncülerinden olan Form Grup bünyesindeki Form Endüstri Tesisleri’nde üst düzey bir atama yaşandı. Firmanın yeni Fabrika Müdürü olarak Murat Özer belirlendi.

FORM ENDÜSTRİ TESİSLERİ’NE YENİ FABRİKA MÜDÜRÜ
Endüstri 40 Zirvesi

Yarım asırdan uzun bir süredir iklimlendirme sektörüne yol gösteren Form Şirketler Grubu iştiraklerinden Form Endüstri Tesisleri, kadrosuna dahil ettiği uzman isimlerle sektörün en rekabetçi kadrosunu meydana getiriyor. 

Form’un İzmir’de yer alan üretim firması Form Endüstri Tesisleri’ne sektörün alanında uzman isimlerinden Murat Özer, Fabrika Müdürü olarak görevlendirildi.

2004 senesinde İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Özer, iş yaşamına 2004 senesinde Üntes A.Ş.’de adım attı. Aynı sene Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine de başlayan Murat Özer, 20Daha sonra Teknik Müdür Yardımcısı unvanıyla Üntes A.Ş’ye döndü. Üntes A.Ş’de sırasıyla Üretim Müdürü ve Ürün Grup Müdürlüğü görevlerini yerine getiren Özer, Aralık 2021 itibariyle Form Endüstri Tesisleri’nde Fabrika Müdürü olarak görevine başladı.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını