EVOLOG LOJISTIK’TE ÖNEMLI ATAMALAR

Avrupa karayolu taşımacılığında liderlik yolunda olan, deniz ve havayolunda ise hizmetini tüm Dünya’ya genişleten EvoLog Lojistik’te yeni atamalar yaşandı. EvoLog Lojistik Denizyolu Direktörlüğü görevine Vesile Çakır Somyak getirilirken, Havayolu Direktörlüğü görevine ise Fırat Pakyüz atandı.

EVOLOG LOJISTIK’TE ÖNEMLI ATAMALAR
Endüstri 40 Zirvesi

2019 yılında EvoLog Lojistik ailesine Denizyolu Operasyon Müdürü olarak katılan Vesile Çakır Somyak, Mart 2022 itibari ile Denizyolu Direktörü ünvanıyla, Denizyolu Forwarding Hizmetlerinin tüm şubeler ile yurtdışı iştiraklerde yapılanması ve ürün çeşitliliğinin artırılmasına liderlik ediyor olacak.   

17 senedir Hava Kargo sektöründe önemli pozisyonlarda görev yapmış olan Fırat Pakyüz, Ocak 2022 tarihi itibariyle EvoLog Lojistik Havayolu Direktörlüğüne atandı. Fırat Pakyüz firmanın Havayolu Forwarding ürünü özelinde yurtiçi ve yurt dışındaki yatırımları ile pazardaki büyüme stratejilerine liderlik ediyor olacak.

İki yıl içerisinde Denizyolu ve Havayolu Taşımacılığı Hizmetleri cirolarını üç katına çıkarmayı amaçladıkları bilgisini paylaşan EvoLog Lojistik Genel Müdürü Halil Özendi, “Bu hedefe ulaşmak için en büyük güvencemiz müşteri memnuniyetimiz. 2021’in zor şartlarına rağmen hiçbir müşterimizi ekipmansız bırakmadık. Her gün değişen pazar şartlarında, müşterilerimize yine en uygun çözümleri üretme konusunda ekibimize güveniyoruz. Vesile Çakır Somyak’ın ve Fırat Pakyüz’ün EvoLog Lojistik sürdürülebilir vizyonuna katkı sağlayacaklarına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını