banner1322
x

ETİ’YE YENİ KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ

Gıda sektörünün öncü marklarından olan Eti’de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Alper Yoldaş atandı. Yoldaş, Eti’nin stratejik hedefleri doğrultusunda kurumsal iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve faaliyete geçirilmesinden sorumlu olacak.

ETİ’YE YENİ KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ
Endüstrideara

Türkiye’nin köklü ve lider kuruluşlarından birisi olan Eti’de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Alper Yoldaş getirildi. Medya sektörü ve kurumsal iletişim konusunda 17 senelik bir tecrübeye sahip olan Yoldaş, Eti’nin kurumsal iletişim stratejilerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesine öncülük edecek. Eti’nin stratejik hedefleri doğrultusunda kurum itibarı ve marka algısının yönetilmesi görevini yerine getirecek olan Yoldaş, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk süreçlerinden sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü 2001 senesinde bitiren Yoldaş, iş hayatına finans sektörüyle giriş yaptı. Medya sektöründeki kariyerine ise 2004 senesinde Hürriyet Gazetesi’nde “Genç Yetenek Programı” kapsamında Ekonomi Muhabiri olarak adım atan Yoldaş, 2009-2011 seneleri arasında Habertürk Gazetesi’nde Ekonomi Editörü olarak görev yaptı. Yedi senelik gazetecilik tecrübesinden sonra kariyerini kurumsal iletişim profesyoneli olarak sürdüren Yoldaş, 2011-2013 seneleri arasında Tofaş’ta ardından 2013-2021 seneleri arasında da Şişecam’da bu alanda yönetici olarak çeşitli görevler edindi. Yoldaş, Eti’deki yeni görevine ise 15 Şubat 2021 tarihi itibarıyla başladı.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını