ESCON ENERJİ’YE YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ

Türkiye’nin ilk enerji hizmet şirketi ESCON Enerji’nin İnsan Kaynakları Direktörü Gürhan Öztürk oldu. Öztürk, ESCON Enerji’nin işe alım ve işveren markası yönetimi başta olmak üzere tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

ESCON ENERJİ’YE YENİ İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ
Endüstri 40 Zirvesi

Uzman mühendis kadrosu, uluslararası partnerleri ve know-how altyapısı ile işletmeler için en doğru çözümleri sunan ve hayata geçirdiği projeler ile işletmelerin enerji maliyetlerini ve karbon salımlarını azaltmalarına katkı veren ESCON Enerji, yönetim kadrosunu güçlendiriyor. Bu kapsamda insan kaynakları alanında 20 yıla yakın tecrübesi bulunan Gürhan Öztürk, ESCON Enerji İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmalarına başladı.  

GÜRHAN ÖZTÜRK KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Gürhan Öztürk, aynı üniversitede Davranış Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. İnsan kaynakları alanında çalıştığı kurumsal hayatına Koç Grubu şirketlerinden Beko Elektronik’te başlayan Öztürk, ardından Sütaş ve Fortis Bank’ta işe alım süreçlerinden sorumlu oldu. 2009 yılında başladığı Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’de ise İK ve Destek Birimler Direktörü olarak insan kaynakları, destek hizmetler ve bilgi işlem bölümlerini yönetti. 2019 yılında bir yıl süren dünya turuna çıkan Gürhan Öztürk, Türkiye’ye döndükten sonra insan kaynakları danışmanlığı, koçluk ve eğitim konularında çalışmaya devam etti. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 11:01
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını