banner1322
x

ERGENE CONSULTING'E YENİ DANIŞMAN

Büyümesini sürdüren Ergene Consulting & HGA Group Türkiye'de İbrahim Paksoy, Kıdemli Danışman olarak göreve başladı.

ERGENE CONSULTING'E YENİ DANIŞMAN
Robot Zirvesi

Büyümeye devam eden Ergene Consulting & HGA Group Türkiye’ye katılan yeni isim, sektörünün önde gelen kuruluşlarında yurt içi ve dışında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan İbrahim Paksoy Kıdemli Danışman olarak göreve başladı.

Paksoy'un, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara Üst Düzey Yönetici Seçme ve İşe Alım, Liderlik Gelişimi ile Kariyer Danışmanlığı alanlarında hizmetler sunacağı bildirildi. 

Dünyada ve Türkiye’de henüz yeterince yaygın ve verimli bir şekilde kullanılmayan “Çalışan Analitiği” kapsamında, katma değeri yüksek ve çalışan tecrübesini iyileştir1meye yönelik “İleri Analitik” projelerinin hayata geçirilmesi, karar destek sistemlerinin kurulması ve İK dijital transformasyon uygulamaları da İbrahim Paksoy’un hizmet sunacağı uzmanlık alanları arasında yer alacak.

Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden 1993 yılında mezun olan Paksoy, Koç Üniversitesi’nde Finans Yüksek Lisans derecesini tamamladı.

Paksoy, denetim-danışmanlık, finans ve gayrimenkul sektörlerinde 25 yılı aşkın süre uluslararası, multidisipliner tecrübeye ve üst düzey yöneticilik deneyimine sahip bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 14:12
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını