banner1322
x

Eren Grup YKB Ahmet Hilmi Eren'in iş gündemi...

Mersin'deki çimento fabrikasının üretiminin dörtte üçünü ihraç eden Türkiye'nin en büyük çimento ihracatçısı olduğunu söyleyen Ahmet Hilmi Eren, "Çimento dalında yaptığımız yatırımın tatmin edici sonuçlarını 2018 yılında almaya başlayacağız" dedi.

Eren Grup YKB Ahmet Hilmi Eren'in iş gündemi...
Endüstri 40 Zirvesi

12 Bin kişiye iş istihdamı sağlayan Eren Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hilmi Eren, ‘’Gerek TL bazında, gerek dolar bazında grubumuzun satışları Türkiye büyüme oranının üstünde bir oranla artmıştır. Bunda geçmiş yıllarda yaptığımız yatırımların karşılığını almamızın büyük payı vardır.’’ dedi.

Eren, ‘’Çimento dalında yaptığımız yatırımın tatmin edici sonuçlarını 2018 yılında almaya başlayacağız. Mersin'deki çimento fabrikamız şu anda üretiminin dörtte üçünü ihraç eden Türkiye'nin en büyük çimento ihracatçısıdır. Her zaman olduğu gibi ürettiğimiz ve sattığımız bu ürünlerin tüketici tarafından birinci derecede tercih edilen bir ürün olmasını istiyoruz. Çalışan kişilerin birinci derecede tercih edebileceği işyerlerine sahip olmak istiyoruz. Çevremizde en iyi komşu olmak istiyoruz.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:35
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını