ENTES'TE LEVENT FADILOĞLU DÖNEMİ BAŞLADI

ENTES Elektronik firmasında üst düzey bir atama gerçekleştirildi.

ENTES'TE LEVENT FADILOĞLU DÖNEMİ BAŞLADI
Endüstri 40 Zirvesi

Üst düzey bir atama gerçekleştiren ENTES, Genel Müdürlüğe Levent Fadıloğlu'nun getirildiğini duyurdu.

FADILOĞLU KİMDİR?

İTÜ Elektronik & Haberleşme Mühendisliği Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans mezunu olan Fadıloğlu, 26 yıllık kariyeri boyunca enerji, endüstri ve otomasyon alanlarında uluslararası organizasyonlarda çeşitli alanlarda yöneticilik görevleri üstlendi.

Genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük dahil yurt içi ve yurt dışında birçok üst düzey sorumluluklar alan Fadıloğlu, yönetişim, stratejik planlama ve liderlik alanlarında uzmandır. Pazar genişletme, ağ oluşturma, iş birliği, yetkilendirme, kültürü geliştirme, net öncelikleri ve beklentileri olan ekipler geliştirme konusunda kanıtlanmış bir kariyeri bulunuyor.

Fadıloğlu son olarak Bosch Rexroth firmasında Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü olarak görev aldı.

"KATMA DEĞERİ YÜKSEK TEKNOLOJİ İHRACATINI ARTIRACAĞIZ"

Uzun yıllardır bu görevi üstlenen Uran Tiryakioğlu’dan bayrağı devralan Fadıloğlu, 1 Ekim 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yeni görevine başladı.

Söz konusu atama ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Fadıloğlu, "Yüzde 100 yerli sermayesi ile Türkiye’de Ar-Ge harcamalarında 204. sıraya yükselen ve çözümleri ile kullanıcılarının gönlünü fetheden ENTES ile birlikte global bir marka olma yolculuğuna çıkıyoruz. Kurumsal kimliğimizi, enerji yönetimi alanındaki teknolojik çözümlerimizi ve tecrübemizi global pazarlara taşıyarak, Türkiye’nin katma değeri yüksek teknoloji ihracatını arttıracağız." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 22:05
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını