banner1322
x

ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETLERİ’NE YENİ GENEL MÜDÜR 

Enerjisa Dağıtım Şirketlerinin yeni Genel Müdürü Oğuzhan Özsürekci oldu. Özsürekci 1 Temmuz tarihinde görevi devralacak. 

ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETLERİ’NE YENİ GENEL MÜDÜR 
Robot Zirvesi

Türkiye’de Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ ile 14 ilde 21 milyonu aşkın tüketiciye elektrik dağıtım hizmeti veren Enerjisa Dağıtım Şirketlerinin Genel Müdürlüğü’ne Oğuzhan Özsürekci getirildi. 1 Temmuz 2022 tarihinde görevi Süleyman Samsa’dan devralacak olan Özsürekci, 2003 yılından beri şirkette farklı yönetim pozisyonlarında görev almıştı. 2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Özsürekci, 2008 yılında yine aynı bolümde yüksek lisansını tamamladı. 

“YATIRIMLARIMIZA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar şunları kaydetti: “Enerjisa 2009 yılında Başkent EDAŞ ile başlattığı, 2013’te Ayedaş ve Toroslar EDAŞ ile devam ettirdiği elektrik dağıtım faaliyetlerini sürdürüyor. Enerjisa’nın yaptığı yatırımlar, uygulamaya alınan son teknolojiler ve İş Sağlığı ve Güvenliği gibi konularda en üst seviyeyi benimsiyoruz.  Türkiye’nin farklı coğrafyalarında yaşanan doğal afetlerde kesintisiz enerji sağlayabilmek için ara vermeden yatırım yapıyor ve bakım çalışmalarına devam ediyoruz. Dağıtım birimimizde Genel Müdürlük görevini 2 yılı aşkın süredir yürüten Süleyman Samsa’ya tüm katkıları için teşekkür ediyoruz. Yeni Genel Müdür koltuğuna oturacak olan Oğuzhan Özsürekci’ye de yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını