banner1339
x

ELEMAN.NET’E YENİ PAZARLAMA VE İLETİŞİM DİREKTÖRÜ 

Eleman.net’in Pazarlama ve İletişim Direktörü görevine Pınar Aysen getirildi. Farklı sektörlerde yönetici pozisyonunda görev alan Aysen, firmanın dijital iletişim çalışmalarından sorumlu olacak. 

ELEMAN.NET’E YENİ PAZARLAMA VE İLETİŞİM DİREKTÖRÜ 
Robot Zirvesi

Firmaların aradığı elemanı, iş arayanların ise aradığı işi bulduğu Türkiye’nin istihdam kaynağı Eleman.net’in Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevini bundan böyle Pınar Aysen üstlenecek. Bugüne kadar farklı sektörlerdeki şirketlerde yönetici pozisyonlarında görev alan Aysen, markanın tüm pazarlama ve iletişim stratejilerinden sorumlu olacak. Ayrıca dijital pazarlama ve dijital iletişim çalışmalarının kurgulanması, yönetilmesi konularını da o üstlenecek. 

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Pınar Aysen, Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA yaptı. Profesyonel kariyerine uluslararası medikal cihaz firması Covidien şirketinde Ürün Müdürü olarak başlayan Aysen, kariyerine uluslararası ilaç firması Teva İlaç şirketinde devam etti.  2011 yılında Türk Telekom’a transfer olan Aysen, sekiz yıl boyunca internet, mobil, sabit hat bireysel ve kurumsal pazarlama müşteri değer yönetimi birimlerinde yönetici olarak görev yaptı. 2019 yılında ise Birevim A.Ş.'ye transfer oldu ve burada Pazarlama Grup Müdürü çalıştı. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını