banner1322
x

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Cumhur İşbırakmaz’ın iş gündemi…

Ege İhracatçı Birlikleri’nde gerçekleşen “2018 Yılı Değerlendirmesi ve Teknik Tekstiller Alanında Yaşanan Gelişmeler” toplantısında konuşan İşbırakmaz, tekstil firmalarını UR – GE’ye davet etti.

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Cumhur İşbırakmaz’ın iş gündemi…
Enerji Zirvesi

Ege İhracatçı Birlikleri’nin gerçekleştirdiği “2018 Yılı Değerlendirmesi ve Teknik Tekstiller Alanında Yaşanan Gelişmeler” adlı toplantıda TEKSMER Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk’ten sonra konuşan Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Cumhur İşbırakmaz, tekstil sektöründeki tüm firmaları UR – GE projelerine katılmaya davet etti.

UR-GE DAVETİ

Sabri Ünlütürk’ün “İzmir’i ‘Teknik Tekstil Merkezi haline getirmeyi amaçlıyoruz.” açıklamasının ardından konuşan Cumhur İşbırakmaz, Ege Bölgesi’ndeki teknik tekstil sektörünün gelişmesi adına Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR – GE) projesi hazırlamak istediklerini ve bu projeye tüm tekstil sektörünü katmayı hedeflediklerini belirtti.

TEKSMER’in 2018 yılı faaliyet değerlendirmesinin ve 2019 yılı iş gündemlerinin anlatıldığı 2018 Yılı Değerlendirmesi ve Teknik Tekstiller Alanında Yaşanan Gelişmeler toplantısında Türkiye ve dünyadaki tekstil sektörüne ilişkin gelişmeler ile ithalat – ihracat rakamları da açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 14:06
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını