Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nde önemli atamalar

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (EYAP), iki tecrübeli yöneticinin katılımıyla kadrosunu sağlamlaştırdı.

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri’nde önemli atamalar
Endüstri 40 Zirvesi

1 Temmuz’tarihinde CEO olarak göreve başlayan Özgen Özkan, EYAP’ın tüm yurt dışı iştirakleri ile İntema ve İntema Yaşam kuruluşlarının da sorumluluğunu üstlendi. EYAP’ın Pazarlama Direktörlüğü’ne ise Yavuz Feyzioğlu getirildi.

Özgen Özkan Hakkında

İş hayatına 1989 senesinde Eczacıbaşı VitrA çatısı altında başlayan Özkan; üretim planlamasından hizmetlere, ihracattan satışa, pazarlamadan lojistiğe pek çok farklı alanda önemli roller üstlendi. 1998 yılında Franke Ailesi’ne katılarak sırasıyla Genel Müdür (Türkiye), Bölge Müdürü (Türkiye, Yunanistan, Romanya, Kafkasya ve Kazakistan), Bölge Direktörü (Güneydoğu Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Kafkasya) ve Satış Başkanı (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) olarak çalıştı.

1964 doğumlu Özgen Özkan, 1986 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. 1989 yılında ise İstanbul Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Yönetim Kurulu Üyeleri Derneği’nin kurucu üyeleri arasında yer alan Özkan, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yavuz Feyzioğlu Hakkında

İş hayatına Unilever çatısı altında başlayan Yavuz Feyzioğlu, 2007-2012 seneleri arasında şirketin Türkiye’deki ve İtalya’daki operasyonlarında görev aldı. Grup Marka Müdürü olarak katıldığı Diageo’dan Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak ayrılan Feyzioğlu, 2017-2018 döneminde Şölen Gıda’da, ardından da Danone Türkiye'de Pazarlama Direktörü olarakgörev aldı.

1981 doğumlu olan Yavuz Feyzioğlu, Galatasaray Lisesi mezunudur. Lisans eğitimini 2005’te Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise 2006’da HEC Paris Business School’da Pazarlama Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Feyzioğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını