Eczacıbaşı Ceo’su Atalay Gümrah’ın iş gündemi...

2018’ ajandasında ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğe ön sıralarda yer verdiğini vurgulayan Gümrah , "Öncelikli hedefimiz seramik, tüketim ürünleri, sağlık ve doğal kaynaklar alanlarında mevcut pazarlarımızda yaygınlığımızı artırmak, yeni pazarlara yatırım yapmak." dedi.

Eczacıbaşı Ceo’su Atalay Gümrah’ın iş gündemi...
Enerji Zirvesi

Avrupa'daki olumlu ekonomik ortamdan yararlanmanın öncelikleri olduğunu belirten Gümrah, yatırım ve işlerini hem Türkiye hem de yurt dışında geliştirmeye devam ettiklerini belirterek, " Avrupa'daki olumlu ekonomik ortamdan iyi yararlanmak önceliğimiz olacak. 2018'de yüzde 20'leri aşan bir büyümeyi bütçeledik. Öncelikli hedefimiz seramik, tüketim ürünleri, sağlık ve doğal kaynaklar alanlarında mevcut pazarlarımızda yaygınlığımızı artırmak, yeni pazarlara yatırım yapmak." dedi.

2018’ ajandasında ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğe ön sıralarda yer verdiğini vurgulayan Gümrah, “Dijital dönüşüm geleceğin tüketicilerinin, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tercih etmesi, bizi yarının dünyasında da en beğenilen şirketler arasında üst sıralarda değerlendirmesi için olmazsa olmazımız olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:35
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endütri 4.0

Dergiler
Partnerler