banner1322
x

E-TİCARETİ DE O YÖNETECEK

MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve MediaMarkt Türkiye ve İsveç Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Çağanur Atay Uçtı, Türkiye'de e-ticareti de yönetecek.

E-TİCARETİ DE O YÖNETECEK
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve MediaMarkt Türkiye ve İsveç Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Çağanur Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye'de e-ticareti de yönetecek.

MediaMarkt firmasından gelen açıklamaya göre MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi, MediaMarkt Türkiye Pazarlama, Kurumsal İletişim direktörü Çağanur Atay Uçtu, E-ticaret Direktörü ve MediaMarkt İsveç Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak da görevine devam edecek.

2015 yılından bu yana MediaMarkt'ta görev alan Uçtu, MediaMarkt Türkiye’nin müşteri odaklı dönüşüm sürecinde önemli bir sorumluluk üstlendi. Türkiye'de yapılan çalışmaların, globale ihraç edilmesinde örnek teşkil etti. Tüm şirket organizasyonunun müşteri temelli bir yaklaşımla dizayn edilmesini sağlayan Uçtu, MediaMarkt Türkiye'nin sadece satış öncesi bilgilendirme kanallarını değil aynı zamanda satış  ve satış sonrasında da devam eden çağrı merkezi ile müşteri deneyimi departmanlarını ve CRM departmanlarını toplu yöneten bir organizasyon olmasına katkılar sağladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 16:03
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını