banner1322
x

DÜZEY PAZARLAMA’YA YENİ GENEL MÜDÜR

Dağıtım yolculuğunda dünyanın ve Türkiye’nin saygın markalarının tercihi olan Düzey Pazarlama’nın yeni Genel Müdürü olarak sektörün tecrübeli ismi Oğuzkan Şatıroğlu atandı.

DÜZEY PAZARLAMA’YA YENİ GENEL MÜDÜR
Endüstri 40 Zirvesi

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe Türkiye’nin en büyük B2B dağıtım platformu olma gayesiyle daima kendisini yenileyen, bu hedefle iş ortaklarını ileriye taşıyan Düzey Pazarlama’da yeni bir üst düzey atama gerçekleşti. Uzun yıllardır sektöründeki birikimini güncelleyerek teknoloji ile birleştiren, Tat, Sek, Pastavilla, Ferrero, Pringles, Dardanel, Maret, Züber, Altınkılıç ve Upfield markalarının ürünlerini Türkiye çapında 80.000’den fazla satış noktasına güvenle ulaştıran Düzey Pazarlama’nın Genel Müdürlük koltuğuna Oğuzkan Şatıroğlu atandı. 

Oğuzkan Şatıroğlu, 1994senesinde İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra sırasıyla Gazi Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama bölümünde yüksek lisansını, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret doktorasını tamamladı. İş hayatına Beko Ticaret A.Ş.’de Satış Temsilcisi olarak başlayan Şatıroğlu, daha sonra Arçelik A.Ş.’de Pazarlama Bölümünde görev yaptı. 2002-2008 ve 2008-2012 yıllarında sırasıyla Arçelik’in Çin Halk Cumhuriyeti ve Rusya’daki iştiraklerinin Genel Müdürlüğünü yaptı, 2012-2015 yılları arasında ise Avrupa’ya İhracattan Sorumlu Direktör olarak atandı. 2015-2018 yıllarında Beko Türkiye Satış Direktörlüğü yapan Şatıroğlu, son olarak Arçelik Türkiye Satış Direktörlüğü görevini yerine getiriyordu. 

Dayanıklı Tüketim grubunda 25 yıldır önemli başarılara damgasını vuran Oğuzkan Şatıroğlu, yeni görevi ile hızlı tüketim sektörüne değer katmaya devam edecek. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını