DR. OETKER TÜRKİYE’YE YENİ YÖNETİM

Atilla Kuşcu ve Ali Bozer “Eş Genel Müdür” olarak Dr. Oetker Türkiye’de yeni görevlerine başladılar.

DR. OETKER TÜRKİYE’YE YENİ YÖNETİM
Robot Zirvesi

Dr. Oetker Türkiye Eş Genel Müdürleri olan Dr. Muhsin Çömden ve A. Cüneyt Sezener’in emekli olmaları sonrasında yerlerine Atilla Kuşçu ve Ali Bozer getirildi.
 
Atilla Kuşçu; Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten olduktan sonra iş yaşamına Dr. Oetker Türkiye’deadım attı. 2001-2010 seneleri arasında farklı pozisyonlarda Mühendis, Sorumlu ve Yönetici olarak görev aldıktan sonra, 2010-2015 seneleri arasında Dr. Oetker Almanya Genel Merkezi’nde üst düzey yönetici pozisyonunda çalışmış, 2016-2022seneleri arasında ise Dr. Oetker Kanada ve Amerika operasyonlarında Satın Alma, Üretim, Mühendislik, Tedarik Zinciri ve Ar-Ge bölümlerinden sorumlu Eş Genel Müdür olarak görev yapmıştır. 2022 Şubat ayı itibariyle Yalın Yönetim, Üretim, Satın Alma, Lojistik, Mali İşler & Muhasebe, Kontrol Planlama ve Bilgi İşlem bölümlerinden sorumlu Dr. Oetker Türkiye Eş Genel Müdürü olarak görev yapmaya başlamış bulunmaktadır. 
 
Ali Bozer; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nü bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını tamamlamıştır. İş yaaşmına 1999 senesinde Colgate-Palmolive’de Satış Temsilcisi olarak başlayıp, ardından sırasıyla; 2000-2007 seneleri arasında Henkel’de Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Müdürü, 2007-2009 yılları arasında L’Oréal’de Türkiye Satış Müdürü, Barilla’da 2009-2010 seneleri arasında Türkiye Satış Müdürü; 2011-2014 seneleri arasında ise Orta Doğu, Afrika Bölge Ticaret Müdürü olarak görev almıştır. 2014-2017 seneleri arasında Kraft Heinz Türkiye’de Genel Müdür olarak çalışan Bozer, sonrasında Eylül 2017’den Şubat 2022’ye kadar Hero Grup Türkiye Genel Müdürlüğü görevini icra etmiştir. 2022 Mart ayı itibariyle de Dr. Oetker Türkiye’de Satış, Pazarlama, Halkla İlişkiler, İnsan ve Kültür, Ar-Ge ve Kalite Sağlama Bölümlerinden sorumlu Eş Genel Müdür olarak görev yapmaya başlamış bulunmaktadır.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını