DR. OETKER TÜRKİYE’DE YENİ YÖNETİM

Dr. Oetker Türkiye Eş Genel Müdürleri Dr. Muhsin Çömden ve A. Cüneyt Sezener’in emekli olmaları sonrasında yerlerine Atilla Kuşçu ve Ali Bozer atandı.

DR. OETKER TÜRKİYE’DE YENİ YÖNETİM
Endüstri 40 Zirvesi

Dr. Oetker Türkiye’nin üst düzey yönetiminde önemli bir değişim yaşandı. Bundan böyle Atilla Kuşcu ve Ali Bozer “Eş Genel Müdür” olarak görev yapacak. 

ATİLLA KUŞÇU TÜRKİYE EŞ GENEL MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPACAK  

Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Atilla Kuşçu; iş yaşamına Dr. Oetker Türkiye’de başladı. 2001-2010 yılları arasında farklı pozisyonlarda Mühendis, Sorumlu ve Yönetici olarak çalıştıktan sonra, 2010-2015 yılları arasında Dr. Oetker Almanya Genel Merkezi’nde üst düzey yönetici pozisyonunda görev yaptı. 2016-2022 yılları arasında ise Dr. Oetker Kanada ve Amerika operasyonlarında Satın Alma, Üretim, Mühendislik, Tedarik Zinciri ve Ar-Ge bölümlerinden sorumlu Eş Genel Müdürü olarak görevine devam etti. 2022 Şubat ayı itibariyle Yalın Yönetim, Üretim, Satın Alma, Lojistik, Mali İşler & Muhasebe, Kontrol Planlama ve Bilgi İşlem bölümlerinden sorumlu Dr. Oetker Türkiye Eş Genel Müdürü olarak görev yapacak. 

DR. OETKER İLE EL SIKIŞTI 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını tamamlayan Ali Bozer, 1999 yılından beri farklı sektörlerden birçok önemli markada çalışmalarını yürüttü. Colgate-Palmolive’de Satış Temsilcisi olarak görevine başlayan Bozer, sırasıyla; Henkel, Barilla, Kraft Heinz Türkiye ve Hero Grup Türkiye’de çalıştı. 2022 Mart ayı itibariyle de Dr. Oetker Türkiye’de Satış, Pazarlama, Halkla İlişkiler, İnsan ve Kültür, Ar-Ge ve Kalite Sağlama Bölümlerinden sorumlu Eş Genel Müdür olarak görev yapmaya başlamış bulunmaktadır. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını