banner541
x

Dow Türkiye’de üst düzey atama

Dow Türkiye’de yeni bir üst düzey atama oldu. Dow Türkiye’deki 23 senelik kariyeri boyunca çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevleri üstlenen Durmuş Topçu, Dow Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetleri Başkanlığı’na getirildi.

Dow Türkiye’de üst düzey atama
Enerji

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi'ni bitiren Durmuş Topçu’nun İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü’nden yüksek lisans derecesi de yer alıyor. Dow’a 1997 senesinde Dow Bina Çözümleri iş kolunda Teknik Müdür olarak adım atan Durmuş Topçu, sektör kuruluşlarında bir dizi başkanlık görevinde yer aldı ve yalıtım pazarı için yeni düzenlemeler geliştirdi. Bunların ardından Dow Almanya'da Uygulama Geliştirme Müdürü olarak yeni bir görev üstlendi. 2002 senesinde İstanbul’a geri dönerek, Ticaret Müdürü olarak atandığı Dow Bina Çözümleri’nin Türkiye'de kurulmasına katkı sağladı. Bunun dışında, Türkiye'de MARDAV Ortak Girişimi’nde yönetim kurulu üyeliği görevini icra etti.

Durmuş Topçu 2010 senesinde Dow İnşaat Kimyasalları Doğu Avrupa İş Kolu Bölgesel Ticaret Müdürü ve Hindistan, Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Satış Direktörü (2014 yılından beri) olarak atandı. 2017 senesinden beri Dow İnşaat Kimyasalları Hindistan, Ortadoğu, Afrika ve Türkiye (IMEAT) ekibine liderlik ediyor.

Durmuş Topçu, Dow Türkiye ve Orta Asya Başkanı, Dow İnşaat Kimyasalları IMEAT Bölgesel Ticaret Direktörü ve de Dow Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan liderlik ekibinin bir üyesi olarak görevlerinie devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 13:56
YORUM EKLE

Enerji

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler