banner1322
x

DOĞADAN'DA BÜYÜK ATAMA

Türkiye’de 45 seneyi aşkın uzmanlığı ile bitki meyve çayı kategorisinin kurucu ve lider markalarından olan Doğadan’ın Pazarlama Direktörü görevine Münevver Dülger Eralp atandı.

DOĞADAN'DA BÜYÜK ATAMA
Endüstrideara

Tüketicilerinin sağlıklı yaşam partneri olmayı kendine görev edinen Doğadan, büyüme ve gelecek vizyonunu desteklemek maksadıyla önemli bir atama yaptı. Bu bağlamda Münevver Dülger Eralp, “Pazarlama Direktörü” pozisyonuna getirildi. 

Münevver Dülger Eralp, ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu.
 
İş yaşamına 2006 senesinde Danone’de marka müdür yardımcısı olarak adım atan Eralp, 8 yılılk bir süreçte büyüyen sorumluluk ve görev alanları dahilinde hem sütlü ürünler hem de su kategorisindeki birçok markayı yönetti, yeni kategori ve ürün lansmanları yaptı. 

2013 itibarıyla The Coca-Cola Company’de Türkiye pazarında Hydration kategorisinden sorumlu kıdemli marka müdürü olarak görev yapmaya başladı. Sonrasında Orta Asya ve Kafkaslar pazarında gazlı içecekler kategorisindeki Coca-Cola, Fanta,Sprite, Schweppes markalarının pazarlama stratejilerinden sorumlu olarak görev yaptı.
 
2020 yılından itibaren The Coca-Cola Company’nin Global Girişimler İş Birimine bağlı Doğadan markasının Türkiye ve Uluslararası Pazarlar Pazarlama Direktörü olarak görev alan Eralp, şirketin pazarlama ve iletişim stratejilerinden sorumludur.
 
Münevver Dülger Eralp evli ve bir evlat sahibidir.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını