Digitopia’nın Londra Ofisi’de önemli atama

Dijital dönüşüm odaklı yönetim danışmanlığı hizmetleri ile dikkat çeken Digitopia’da İngiltere ve Avrupa’dan Sorumlu İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Mark Walker-Smith atandı

Digitopia’nın Londra Ofisi’de önemli atama
Enerji Zirvesi

Şirketlerin dijital dönüşüm serüveninde, onlara eşsiz nitelikte bir yönetim danışmanlığı hizmeti veren Digitopia, Londra ofisiyle Avrupa’daki büyümesine devam ediyor. İngiltere ve Avrupa’dan sorumlu İş Geliştirme Direktörü olarak Digitopia ailesine katılan Mark Walker-Smith, finansal hizmetler sektörü odağında önemli rollerde yer aldığı 27 seneyi aşkın tecrübesiyle dikkatleri çekiyor. 

İş geliştirme, stratejik müşteri ve ilişki yönetimi, satış ekibi direktörlüğü, pazar analizi ile networking ve satış süreci yönetimi gibi konulardaki deneyimi ve yetenekleri ile ön plana çıkan Walker- Smith, Digitopia’ya katılmadan önce Larsen & Toubro Infotech, Aptean, Worksmart LTD gibi firmalarda farklı pozisyonlarda görev aldı. Dünyanın pek çok yerindeki şirketler için hizmetler sağlayan ve global çapta operasyonlar yürüten firmalarda iş geliştirme direktörü, stratejik müşteri yönetimi, pazarlama direktörü gibi roller ütlenen Mark Walker-Smith, kariyeri süresince önemli başarılara imza attı. Lisans eğitimini Leeds Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği bölümünde bitirenWalker-Smith, satış ekiplerinin, gelir hedeflerinin ve satış performansının yönetilmesi de dahil olmak üzere, “go-to-market” stratejileri geliştirme ve iş geliştirme akoularındaki tecrübelerini, Digitopia’daki yeni pozisyonunda da değerlendirecek. Mark Walker-Smith, Şubat 2020 itibarıyla Digitopia ekibindeki yeni görevine başladı. 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını