banner1322
x

Digitopia’da önemli atama

Şirketlere dijital dönüşüm yolculuklarında ayrıcalıklı ve benzersiz bir yönetim danışmanlığı hizmeti veren Digitopia, Türkiye İş Geliştirme Direktörü olarak Gözde Ünalacak’ı göreve getirdi.

Digitopia’da önemli atama
Enerji Zirvesi

Kurumlara dijital ve kültürel dönüşüm konularında rehberlik eden ve yeni açtığı Londra ofisiyle Avrupa’ya açılarak son dönemde küresel çapta büyümeye başlayan Digitopia, Türkiye iş geliştirme direktörlüğü görevine Gözde Ünalacak’ı atadı. Bilgi teknolojileri alanındaki çalışmalarını başta finans, üretim, enerji, perakende olmak üzere pek çok farklı sektörde icra etmiş olan Gözde Ünalacak, iş stratejileri geliştirme konusundaki deneyimiyle dikkat çekiyor.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde bitirdikten sonra Missouri University of Science and Technology’de yazılım mühendisliği alanında master yapan Gözde Ünalacak, çiş yaşamına Koç Sistem’de adım attı. Sonrasında SAP Türkiye’nin kuruluş ekibinde yer alan Ünalacak, 2012 yılında Gartner’da çalışmaya başladıktan sonra görev aldığı altı senede üç defa üst üsteGartner Winners Circle ödülünü n sahibi oldu.Gözde Ünalacak, kariyeri süresince donanımdan yazılıma, süreçlerden analitiğe, yazılım geliştirmeden hazır uygulamalara kadar bilgi teknolojilerinde birçok alanda başarılı çalışmalar yürüttü.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 10:42
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını