DELL TECHNOLOGİES’E DÜNYA KANAL SORUMLUSU

Dell Technologies, Rola Dagher’ın Dell Technologies küresel satış ve müşteri operasyonları başkanı olan Bill Scannell’a bağlı çalışacak yeni dünya kanal sorumlusu olduğunu duyurdu.

DELL TECHNOLOGİES’E DÜNYA KANAL SORUMLUSU
Endüstri 40 Zirvesi

Rola Dagher, Dell Technologies’in küresel anlamda ortak stratejisini, vizyonunu, yetkilendirmelerini, program tasarımını ve deneyimini yönetecek. Yeni görevine 7 Eylül itibarıyla başlayacak olan Dagher, Kanada Cisco Systems’da 3 sene başkan olarak görev aldıktan sonra Dell’e geri döndü. Cisco’dan önce Dell Kurumsal segmentinde ve Altyapı Çözümleri Grubu’nda satış ve yöneticilik görevlerini icra etti. Geçmişte ise 13 sene boyunca Bell Canada kanalının yönetimine katkı sağladı. Dagher, ortaklar arası karışıklıkların çözümü ve müşterilere kolaylık sunma konusunda sağlam bir geçmişe sahip.

Bill Scannell’,konuyla ilgili olarak, “Dell’in kanala karşı sarsılmaz bir bağlılığı var ve Rola’nın Dünya Kanal Sorumlusu görevine gelmesiyle Dell Technologies’in kuruluşundan bu yana sürdürdüğümüz galibiyet serisine devam etmeye hazırız”  şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını