Datameer’in CEO ve Kurucusu Stefan Groschupf'ın işgündemi...

"Gösterişli algoritmalar ya da moda sözcüklerden ziyade dünyanın gerçek sorunlarına odaklanan şirketlerin, verilerinden başarıyla değer elde ederek rakiplerine göre üstün avantajlar sağlayacağı öngörülüyor."

Datameer’in CEO ve Kurucusu Stefan Groschupf'ın işgündemi...
Endüstrideara

Uçtan uca Büyük Veri Analitiğiuygulamaları sunan Datameer, İstanbul’da gerçekleştirilen Smartcon “ Big DataBig Ideas” Konferansı’na katıldı.

Datameer’in CEO ve Kurucusu Stefan Groschupf,konferans bünyesinde, büyük veri ve bağlantılı dünya konularının tartışıldığı panelde“Büyük Veri Alanında Hızlanma ve İnovasyon” başlıklı bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, Büyük Veridünyasına adım atan müşterilerin izlemesi gereken yollar hakkında bilgilerveren olan Groschupf, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Büyük Veri’yien iyi şekilde anlamanın yolu daha iyi bir sistem oluşturmaktan değil daha iyibir işletme oluşturmaktan geçiyor. Gösterişli algoritmalar ya da modasözcüklerden ziyade dünyanın gerçek sorunlarına odaklanan şirketlerinverilerinden başarıyla değer elde ederek rakiplerine göre üstün avantajlarsağlayacağı öngörülüyor.”

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 17:52
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını