banner1322
x

COŞKUNÖZ METAL'E YENİ GENEL MÜDÜR

Üst düzey bir atama gerçekleştiren Coşkunöz Metal Form’da Genel Müdürlüğe Barış Murat Karaadak'ın atandığını duyurdu.

COŞKUNÖZ METAL'E YENİ GENEL MÜDÜR
Endüstrideara

Coşkunöz Holding bünyesindeki şirketler arasında yer alan Coşkunöz Metal Form’da Genel Müdür koltuğuna Barış Murat Karaadak oturdu.

Yaklaşık 20 yıllık sektör deneyimine sahip Karaadak, otomotiv sektöründe dış yüzey ve gövde sac parçaları, yakıt depo, torpido traversi ve arka aks, motor beşiği, salıncak kolu gibi şasi grubu komplelerinin üretimi alanında faaliyet gösteren Coşkunöz Metal Form bünyesinde ağustos ayı itibarıyla göreve başladı.

Karaadak'ın aynı zamanda Holding şirketlerinden Coşkunöz MA’nın da Genel Müdürlüğü’nü üstleneceği bildirildi.

Kariyerine 2002 yılında Mercedes-Benz bünyesinde Proje ve Kalite Mühendisi olarak başlayan Karaadak, Autoliv’de Üretim Kalite, Müşteri Kalite ve Ar-Ge birimlerinde görev yaptı.

Ardından Hyundai KIA’da Global Müşteri Kalite Müdürü olarak çalışan Karaadak, 2011 ila 2016 yılları arasında Türkiye’de çeşitli sektörlerde Fabrika Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

2016 ila 2018 yılları arasında Autoliv Macaristan ve Aptiv Macaristan’ın Genel Müdürü oldu.

Türkiye’ye dönme kararı alan ve Nisan 2019’dan günümüze kadar Metalfrio Solutions şirketinde Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı (COO) olarak görev yapan Karaadak, Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nde öğrenim gördü.

Genel müdürlük koltuğunu Karaadak’a devreden Aptullah Saner ise, Coşkunöz Holding şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi olarak Holding'e katkı sağlamayı sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 08:47
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını