banner1013
x

COŞKUNÖZ HOLDİNG’TE ÖNEMLİ ATAMA

Coşkunöz Holding, insan kaynaklarını “Dijitalleşme, Değişim ve Dönüşüm” sloganıyla güçlendirmeyi sürdürüyor. Holding’e bağlı Coşkunöz Metal Form Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Nergiz Çakmak Özdemir, Coşkunöz Holding’in yeni Kurumsal Koordinasyon Direktörü olarak belirlendi.

COŞKUNÖZ HOLDİNG’TE ÖNEMLİ ATAMA
EndüstrideAra1

Otomotiv, teknoloji, savunma ve havacılık gibi son derece önemli sektörlerde, yüksek katma değerli ürünler üreterek, Türkiye’nin kritik ülkeler arasına girmesine katkı sunan Coşkunöz Holding, şirketler arası sinerjiyi artıracak, organizasyon yönetim şemasını güçlendirecek bir transfere damga vurdu. 

Bu doğrultuda Coşkunöz Metal Form Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Nergiz Çakmak Özdemir, Holding’in yeni Kurumsal Koordinasyon Direktörü olarak transfer edildi. Özdemir, 1 Ekim 2020 itibarıyla Holding’in globalleşme adımları kapsamında yurtiçi ve yurtdışı yeni yatırımlarının proje liderliğini üstlenecek. Yanı sıra Holding grup şirketlerinin finansal analizleri, strateji ve hedeflerinin takibi konusunda da Holding Genel Koordinatörü’ne destek sağlayacak.

NERGİZ ÇAKMAK ÖZDEMİR HAKKINDA

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü 2001 senesinde mezun olan Nergiz Çakmak Özdemir, kariyer yaşamına EY Vergi Bölümü’nde mali denetçi ve danışman olarak adım attı. Ardından Yazaki Otomotiv ve Chassis Brakes International’a Mali işler Yöneticisi olarak transfer olan Özdemir, bu şirketlerde finansal yönetimin yanı sıra SAP Devreye Alma, Satış, Yeniden Yapılanma, Değişim Yönetimi, “Shared Service” operasyon devirlerinde finansal ve hukuki liderlik görevlerini üstlendi. 2015 yılından günümüze Coşkunöz Holding’e bağlı Coşkunöz Metal Form’da Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstelnen Özdemir, mali işler ve dış ticaret operasyonlarının yönetimi, finans re-organizasyonu, raporlama ve süreç optimizasyonu, şirket içi tüm maliyet azaltma projelerinin koordinasyon çalışmalarını yürüttü. Özdemir ayrıca, Holding’in “greenfield” yatırımı İtalyan ortaklı Romanya fabrikasının kuruluşu ve teknik devreye alınmasında Proje Koordinatörü olarak liderlik yaptı. İngilizce, Almanca bilen Özdemir, evli ve 1 çocuk annesidir.
 

YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler