banner696
x

Coşkunöz Holding’e yeni insan kaynakları direktörü

Sektörün tecrübeli ismi Arzu Öneyman, Coşkunöz Holding İnsan Kaynakları Direktörü olarak ocak ayı itibarıyla görevine başladı

Coşkunöz Holding’e yeni insan kaynakları direktörü
Enerji

Hizmet verdiği tüm sektörleri geliştiren ve Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından birisi olan Coşkunöz Holding’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Arzu Öneyman atandı. Öneyman, Coşkunöz Holding bünyesinde faaliyet gösteren toplam 12 şirketin tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu kişi oldu. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü 2000 senesinde bitiren Arzu Öneyman, 2002 senesinde İngiltere’de “University of East London” bünyesinde MBA yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel iş yaşamına Borusan Lojistik’te Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak adım atan Öneyman, 2003 yılında Bosch Fren Sistemleri’ne transfer oldu. Satın alma ve lojistik gibi farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştirdi ve 2009 yılında aynı firmada İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine atandı. Bu görevine ek olarak 2012'de  Bosch Fren Sistemleri Foundation Grubu’nun KPS Capital Partners tarafından satın alınması ile oluşan yeni yapılanmada Chassis Brakes International firmasının Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini de üstlendi. Öneyman, son olarak 2016-2019 yılları arasında Nestle Türkiye’de Operasyonlardan Sorumlu İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 15:51
YORUM EKLE

Endüstri 4.0

Robot  Zirvesi

Dergiler
Partnerler