ÇOBANTUR BOLTAS’TA ÜST DÜZEY ATAMA

Türkiye’nin köklü lojistik şirketlerinden birisi olan Çobantur Boltas’ın Türkiye’deki Gümrük ve Depo/Antrepo Direktörlüğü’ne Evren Orkun İğdemir getirildi. İğdemir, iş yaşamı süresince ulusal ve uluslararası çok sayıda lojistik şirketinde üst düzey görev yaptı.

ÇOBANTUR BOLTAS’TA ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye ile Avrupa’nın farklı bölgelerinde depolama alanları yer alan ve taşımacılık alanındaki çözümleri kadar depolamada da etkin çözümler sağlayan Çobantur Boltas’ın, Gümrük ve Depo/Antrepo Direktörlüğü’ne Evren Orkun İğdemir getirildi. 

Bu yıl yeni depo yatırımları yapmayı hedefleyen firma, bu doğrultuda hedeflerine sektörün deneyimli isimlerinden Evren Orkun İğdemir’le beraber yürüyecek.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde yapan İğdemir’in uzmanlık alanlarını “Tedarik Zinciri Yönetimi” ve “Operasyonel Mükemmellik” oluşturuyor. Kariyerine Rynart Lojistik’te başlayan İğdemir, Horoz Lojistik, TETAŞ İç ve Dış Ticaret AŞ, Solmaz Gümrük Müşavirliği, DHL ve Sertrans Lojistik firmalarında üst düzey görevlerde yer aldı. İğdemir, son olarak Ulustrans Lojistik’te E-ticaret Lojistik Müdürü olarak çalışıyordu. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını