CMC Turkey’de üst düzey atama

Dış kaynak sağlamadaki faaliyetleriyle Türkiye’de ilk sırada olan CMC Turkey’in Bilgi Teknolojileri ve İdari İşler Genel Mdr. Yrd. görevinde atama gerçekleşti.

CMC Turkey’de üst düzey atama
Enerji Zirvesi

Türkiye’nin dış kaynak sağlayıcı şirketleri arasında birinci sırada yer alan CMC Turkey’de gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin yeni Bilgi Teknolojileri ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Erçin Öztuncel oldu. 2019 Nisan ayı itibariyle yeni görevine atanan Erçin Öztuncel, 2009 yılından bu yana CMC Turkey bünyesinde Yazılım & Uygulama Geliştirme Direktörü olarak çalışmalarını sürdürüyordu.

ERÇİN ÖZTUNCEL

Sakarya Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Erçin Öztuncel, Yüksek Lisans eğitimini de yine Sakarya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Profesyonel çalışma hayatına mezun olduğu üniversitenin vakfında Yazılım Mühendisi olarak başlayan Öztuncel, daha sonra Speechouse ve Sinpaş Yapı Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Yazılım Mühendisliği görevlerini yürütmüştür. 2009 yılından bu yana CMC Turkey’de Yazılım ve Uygulama Geliştirme Direktörü olarak çalışmalarını sürdüren Öztuncel, son olarak yine CMC Turkey bünyesinde Bilgi Teknolojileri ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 15:36
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını