banner1322
x

CITS’e yeni genel müdür

Coşkunöz Holding tarafından kurulan  CITS Bilgi Teknolojileri’nde üst düzey atama gerçekleşti. Sektörün deneyimli yöneticilerinden olan Ertan Göral, şirketin Genel Müdürlüğü görevine geçti.

CITS’e yeni genel müdür
Endüstrideara

Coşkunöz Holding’in bilgi teknolojileri hususundaki bilgisini bir üst boyuta taşımak amacıyla 2016 senesinde kurduğu CITS’de Temmuz ayında Genel Müdür ataması gerçekleşti. Bulut bilişim ve yazılım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren CITS’ın yeni Genel Müdürü Ertan Göral oldu. Türkiye’nin ileri gelen şirketlerinde danışmanlık ve bilgi teknolojileri yönetiminde 25 seneyi aşan deneyimi bulunan Göral, şirketin projelerine liderlik edecek ve bilgi teknolojileri konusunda inovatif çalışmalarda bulunacak.

Farklı yöneticilik pozisyonlarında bulunarak Bilgi Teknolojileri stratejisini ve yönetimini geliştirip başarılı işlere damga vuran Ertan Göral, CITS bünyesinde, Ar-Ge Merkezi ortaklığıyla, dijital çalışmalara değer katarak inovatif çözümler katacak. Şirketin akıllı üretim sistemleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi alanlarındaki projelerde yer almasının dışında, CITS’in paydaşlar ve karar vericiler tarafından “güvenilir iş ortağı” olarak yarattığı birlikteliklerin sürdürülmesi konusunda çalışmalar yapacak.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını