banner1013
x

CITRIX’TEN EMEA BÖLGESİNDE ÖNEMLİ ATAMA

Citrix, Wojtek Życzyński ’nin EMEA Gelişmekte Olan Pazarlar Kanal Direktörü görevine getirildiğini açıkladı.

CITRIX’TEN EMEA BÖLGESİNDE ÖNEMLİ ATAMA
EndüstrideAra - Haber Detay

Citrix, Wojtek  Życzyński’nin EMEA Gelişmekte Olan Pazarlar Kanal Direktörü olarak atandığını açıkladı. En son olarak Microsoft Polonya’da, başka çok sayıda hedefin dışında, dağıtım ve ortak kanalının dönüştürülmesine yönelik bir liderlik pozisyonunda yer alan Wojtek, 4 Mayıs 2021 tarihi itibariye Citrix ailesine dahil oldu. Wojtek, Citrix’in EMEA Bölgesi Ortak Satışları Başkan Yardımcısı görevini icra eden Pilkku Aasma’ya bağlı olacak. Kanal satışları, bulut kullanımına geçiş ve genel kanal dönüşümünü daha da hızlandırmak amacıyla, Rusya, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Müdürü Amir Sohrabi’nin ekibiyle yakın çalışma içerisinde olan EMEA Kanal Satışları ve Ekosistemleri liderlik ekibinin bir üyesi olacak.  

EMEA Gelişmekte olan Pazarlar Kanal Direktörü Wojtek  Życzyński, yeni göreviyle ilgili olarak “Citrix ortakları için pazar, sanallaşmadan yola çıkarak, hibrit bulut ve hizmet-olarak yazılım tabanlı uygulamalar dahil olmak üzere akıllı dijital çalışma alanlarının sağlanmasını da kapsayacak şekilde gelişti; bu nedenle Citrix’teki görevime büyük bir coşkuyla başlıyorum. Hibrit çoklu bulut çözümlerimiz ortakların, belirsizliğe uyum sağlama, iş sürekliliği sağlama ve yeni fırsatları yakalamak için kendilerini daha iyi konumlandırma konusunda müşterilerine yardım etmesinin en iyi yolu,” şeklinde konuştu.
Yirmi senedir BT sektöründe çalışmakta olan Wojtek Microsoft’taki 13 senelik görevi boyunca, Polonya’daki dağıtım ve ortak kanalının dönüşümü, küçük ve orta ölçekli işletmelere / kurumsal pazara, kamu kesimine satış ve Microsoft Polonya’nın pazarlama ve operasyonlarının yönetilmesi alanında çalıştı. Wojtek son dört yıldır ortak kuruluşu yöneten yan kuruluş liderlik ekibinin bir üyesiydi. 

Citrix EMEA Bölgesi Ortak Satışları Başkan Yardımcısı Pilkku Aasma ise konuyla ilgili olarak: “Citrix, çalışan üretkenliğiyle yenilikçi düşünme arasındaki boşluğu dolduruyor. Şu anda yeni nesil teknolojiler sayesinde ve cesur liderlik yönetiminde bu inovasyon potansiyeli sınır tanımıyor. Ortaklara sağlanan fırsatlar arasında Citrix’in herkesçe tanınmasını sağlayan uzak çalışma alanı teknolojisinin yanı sıra üretkenliği artırmaya yönelik yapı şablonu ve akış tabanlı mikro uygulamalar, çalışma alanı zekası uygulama ve teknolojinin kullanım biçimi konusunda müşterilerle çalışma bulunuyor. Wojtek yüksek performanslı ekipler oluşturması, çeşitlilik ve kapsayıcılık taraftarlığı ve harika koçluk ve danışmanlık becerileriyle tanınıyor. Bunların hepsi salgın sonrası dünyada üstleneceği yeni görev için çok değerli özellikler,” şeklinde yorum yaptı.

Hali hazırsa Polonya’da yaşamsakta olan Wojtek, Varşova Üniversitesi, Wroclaw Bankacılık Fakültesi ve Cambridge Üniversitesi mezunu. Boş zamanlarında uçaklarla ilgili bilgisini artırıyor ve gezip göreceği yeni yerler keşfediyor, yani yeniden seyahat edebilmeyi dört gözle bekliyor.
 

YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler