banner1322
x

ÇİMSA’DA ÖNEMLİ ATAMA

Çimsa Gri Çimento Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Barış Karahüseyin getirildi. Ağustos ayı itibariyle yeni görevine adım atan Karahüseyin, Çimsa’da, Çimento Türkiye Satış, HB ve Agrega Türkiye Satış, Pazarlama ve Satış Operasyonlar ile Gri İhracat departmanlarının başında bulunacak.

ÇİMSA’DA ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

Bir Sabancı Holding iştiraki olan Çimsa’nın Gri Çimento Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak Barış Karahüseyin belirlendi.

1996 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitiren ve 2007 senesinde İstanbul Üniversitesi MBA programını tamamlayan Karahüseyin, iş yaşamına 1998 senesinde İtalcementi Group’da Tesis Şefi olarak adım attı. Daha sonra sırasıyla Traçim Çimento, Boğaziçi Beton ve Cementir Group’ta üst düzey görevler yerine getiren Karahüseyin; 2018 yılı Ağustos ayında ise Akçansa’ya Hazır Beton ve Agrega Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Karahüseyin, Ağustos 2019’dan bu yana aynı şirkette Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Yeni atamayla beraber artık Çimsa’da, Çimento Türkiye Satış, HB ve Agrega Türkiye Satış, Pazarlama ve Satış Operasyonlar ile Gri İhracat departmanları, Barış Karahüseyin’e bağlı olarak görev alacak.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 09:05
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını