CHEP TÜRKİYE’NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ

2018 senesinden beri Ülke Genel Müdürü görevini icra eden ve kısa süre önce emekli olan Ralf Paetzold'un yerine Chris Veerasamy, CHEP Türkiye'nin yeni Ülke Genel Müdürü oldu.

CHEP TÜRKİYE’NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ
Dergi

Tedarik zincirine yönelik çözümler geliştiren CHEP’te üst düzey bir atama yaşandı. 2010 senesinde CHEP ailesine katılan, İş Geliştirme, Teknoloji ve Proje Yönetimi alanlarında çeşitli pozisyonlarda çalışan, Mayıs 2018’den beri Güney Afrika’da Otomotiv Kıdemli Satış Müdürü görevini icra eden Chris Veerasamy, CHEP Türkiye’nin yeni Genel Müdürü oldu.

CHEP Türkiye’de tedarik zinciri verimliliği ve çevresel sürdürülebilirliği teşvik etmenin yanı sıra sektörde sınıfının en iyi müşteri hizmeti sunulmasından da sorumlu olacak Chris Veerasamy, CHEP Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Başkanı Craig Jones'a raporlama yapacak.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan CHEP Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Başkanı Craig Jones, “CHEP Türkiye için, iç ve dış adaylarımızın tümünü kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçirdik. Yetenekleri ve deneyimiyle Chris’in CHEP Türkiye’yi ileriye taşıyacağına, müşteri odaklı, kârlı büyüme stratejimizi geliştireceğine inanıyoruz"  şekilnde konuştu.

Jones, “Chris, güçlü bir işletme geçmişine, önemli lojistik ve tedarik zinciri bilgisine sahip. Bu deneyim ve bilgi birikimi CHEP ve bölgedeki müşterilerimiz için oldukça önemli. Çünkü CHEP’in paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı iş modeli çevresel faydalar sağlarken işletmelerin operasyonel verimliliklerinin de artırılmasına ve tedarik zinciri maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı oluyor” dedi.

CHRIS VEERASAMY HAKKINDA


Durban Teknoloji Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Veerasamy, Stellenbosch Üniversitesi Cum Laude'da da Proje Yönetimi yüksek lisansı yaptı. Unisa'da Yönetim Geliştirme Programı, CEDEP'te Hızlandırılmış Kalkınma Programı ve CHEP’te Yalın ve Altı Sigma Yeşil Kuşak gibi birçok programda görev alan Veerasamy, CHEP’ten önce Toyota SA Motors’un yanı sıra Toyota’ın Tayland ve Japonya'daki çok sayıda farklı biriminde görev aldı. 2010 senesinde Süreç Optimizasyon Yöneticisi olarak CHEP ailesine katılan Veerasamy, İş Geliştirme, Teknoloji ve Proje Yönetimi alanlarında çeşitli görevlerde yer aldı.. Veerasamy, CHEP Türkiye Genel Müdürü olarak atanmadan önce 2018 senesinden beri CHEP Otomotiv Kıdemli Satış Müdürü olarak çalışmalarını gerçekleştiriyordu.. 
 

YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Elesa

Dergiler
Partnerler