CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce’nin iş gündemi…

Enyüce, kalite ekipmanları ile tedarik zinciri çözümleri sunan CHEP’in otomotiv sektörüne kazandırdığı esneklikle ilgili açıklamada bulundu.

CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce’nin iş gündemi…
Robot Zirvesi

Avusturya’da uluslararası tedarik zincirlerinden biri olan Brambles Grubu’nun bünyesinde kurulan CHEP, hızlı tüketim ürünlerinin yanı sıra otomotiv ve beyaz eşya sektörleri için de baştan sona proses optimizasyonu ile tedarik zinciri çözümleri sunuyor. Paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı iş modeliyle rakiplerinden ayrılan CHEP, otomotiv sektörüne de sunduğu hizmetlerle esneklik kazandırıyor.

Birçok farklı sektörlerde ana ve yan sanayi parça üreticileri için tüm zorlu koşullara karşı esneklik ve verimliliği artıran çözümler sunduklarını belirten CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce, sahip oldukları tedarik zinciri ağı ile bilgi birikiminin sayesinde, ürünlerin korunması adına birçok özel hizmetler sunduklarını belirtti.  Daha az ekipman ile daha çok yükü etkin bir şekilde taşınmayı, daha iyi istifleme yöntemleri ile de taşıma süresince daha yüksek kapasitesine ulaştıklarını belirten Enyüce, bu sayede iş ortaklarının nakliye maliyetlerinin düştüğüne de dikkat çekti.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 02:47
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını