banner626
x

Çelik Halat'da üst düzey atama

Türkiye’nin ileri gelen çelik halat üreticilerinden birisi olan Çelik Halat Tel Sanayii A.Ş’de Genel Müdürlük pozisyonuna Serdar Seylam getirildi.

Çelik Halat'da üst düzey atama
EndüstriForum

Alanında uzman lider ve köklü bir firma olan, uluslararası standartlara uygun olarak üretimi gerçekleştirilen ürünlerinin önemli bir bölümü ihraç edilen, dünyanın sayılı endüstrileşmiş ülkeleri tarafından tercih edilen Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş’de Genel Müdürlük görevine getirelen Serdar Seylam 20 Eylül 2019 tarihi itibariyle görevenin başına geçti.

Lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Eski Ön Asya Dilleri Bölümü'nde yapan Serdar Seylam, profesyonel iş yaşamına Otokar AŞ'de Land Rover Yedek Parça bölümünde adım attı. sonrasında Temsa AŞ'de Yedek Parça Şefliği'ni üstelenen üstlenen Seylam, Ditaş AŞ.'de Satış/İhracat Müdürü, GMT Ltd'de Ortak Yönetici ve Delpar AŞ'de Genel Müdür görevlerini üstlendi. 2003 senesinin Ekim ayından beri Çelik Halat’ta görev yapan Serdar Seylam, 20 Eylül 2019 tarihinde Çelik Halat Genel Müdürü ve 16 Ekim 2019 tarihinde de Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 15:32
YORUM EKLE

Enerji

Markaküpü

Dergiler
Partnerler