banner1322
x

CASTROL TÜRKİYE'DEN ANLAMLI ATAMA

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü olan Aslı Yetkin Karagül bp Müşteri ve Ürünler Başkan Yardımcısı Danışmanı olarak görevlendirildi.

CASTROL TÜRKİYE'DEN ANLAMLI ATAMA
Enerji Zirvesi

bp’nin küresel yeniden yapılanma sürecinde Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü olan Aslı Yetkin Karagül, bp Müşteri ve Ürünler Başkan Yardımcısı Danışmanı rolüne getirildi. Karagül, 1 Ocak 2021 itibarıyla yeni pozisyonunda görevine başladı.

bp ve Castrol bünyesinde 1998 senesinden beri önemli pozisyonlarda görev alan Aslı Yetkin Karagül, Kasım 2018’den beri Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörlüğü görevini icra ediyordu. Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi 'ni  bitiren Karagül, yüksek lisansını SDA Bocconi ve ESADE üniversitelerinde Satış ve Pazarlama Yönetimi bölümünde tamamladı. İş yaaşmına 1998 senesinde bp Madeni Yağlar biriminde başlayan Karagül, 2001 senesinde bp Castrol birleşmesi ile Madeni Yağlar bünyesinde pazarlama, özel müşteriler yönetimi, finans ve yatırımlar alanlarında görev yaptı. Karagül sırasıyla; Türkiye, Ortadoğu, Afrika bölgesi Ağır Vasıtalar Pazarlama Müdürlüğü, Araç Üreticileri Kilit Müşteri Yöneticiliği, Avrupa ve Afrika Bölgesi Marka ve Teklif Geliştirme Müdürlüğü, Avrupa ve Afrika Markalar Takım Liderliği, Türkiye, Ukrayna, Orta Asya Pazarlama Müdürlüğü ve Global Ağır Vasıta ve Endüstriyel Marka Liderliği görevlerini yürüttü.

Karagül evli ve üç çocuk annesidir. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını