ÇAPA MEDİKAL’E YENİ CEO

Köklü tecrübesiyle ulusaldan globale uzayan yenilikçi değerler zinciri yaratan Çapa Medikal’de üst düzey bir atama yaşandı. Şirketin yeni CEO’su, uluslararası çok sayıda firmada üst düzey yöneticilik ve danışmanlık tecrübesi bulunan Doğan Tatari olarak belirlendi.

ÇAPA MEDİKAL’E YENİ CEO
Endüstrideara

Türkiye’nin en nitelikli medikal üreticilerinden birisi olarak istikrarlı bir şekilde büyümesini devam ettirirken ileri teknolojilerle desteklediği güçlü lojistik altyapısı ile sağlıkta hizmet sunucu firmaların en büyük destekçilerinden biri olan Çapa Medikal, gerek ulusal gerekse uluslararası faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine sağladığı katma değeri her geçen gün artırmakta, medikal sektörünün dünyadaki vitrinine kalıcı değerler kazandırmaktadır.

Çapa Medikal, büyüme hedefleri doğrultusunda insan kaynakları yatırımlarına da devam ediyor. Şirket, bu doğrultuda birçok farklı sektör ve firmada uzun yıllar yöneticilik yapan sektörün deneyimli ismi Doğan Tatari’yi şirketin yeni CEO’su olarak görevlendirildi.

Şirket bünyesinde yer alan markalarının Türkiye ve globalde büyümesinden sorumlu olacak olan Tatari, şirketin yeni pazarlara açılmasına da önderlik edecek. 

DOĞAN TATARİ HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitiren ve yine aynı üniversitede MBA yapan Doğan Tatari, Arthur Andersen, Accenture, Peppers and Rogers Group gibi uluslararası firmalarda Türkiye’de ve yurtdışında yönetici danışman olarak görev aldı. Nokia’nın uluslararası danışmanlık biriminde de çalışan Tatari, Memorial Sağlık Grubu’nda 13 sene üst düzey yönetici olarak pek çok birimin yönetimini ve dönüşümünü üstlendi. 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını