banner1322
x

Burgan Leasing’de üst düzey atama gerçekleşti.

Burgan Leasing’in Operasyon ve Filo Yönetimi departmanında gerçekleşen üst düzey atamaya göre yeni Genel Müdür Yardımcısı Saniye Yeşilbaş olarak belirlendi.

Burgan Leasing’de üst düzey atama gerçekleşti.
Robot Zirvesi

Yenilenebilir enerji başta olmak üzere birçok farklı alanda alanında faaliyeti olan Burgan Leasing’de gerçekleşen üst düzey atamayla birlikte, sektöründe çeyrek asırlık tecrübeye sahip Saniye Yeşilbaş Operasyon ve Filo Yönetimi departmanında yeni Genel Müdür Yardımcısı oldu. Burgan Leasing, personel transferleriyle birlikte sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor.

SANİYE YEŞİLBAŞ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi’nin İngilizce İşletme Fakültesi’nden mezun olan Saniye Yeşilbaş, Yüksek Lisans eğitimini de yine aynı üniversitenin İşletme Finansmanı Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek lisansını yaparken bir yandan da profesyonel iş hayatında çalışmalar yürütmeye başlayan Yeşilbaş, ilk olarak Önder Menkul Değerler’de görev aldı. Son olarak 2008 yılından bu yana Escar Turizm Taşımacılık’ta Satış Pazarlama ve Satış Sonrası Direktörü olarak çalışan Yeşilbaş, 2019 Nisan ayı itibariyle Burgan Leasing’in Operasyon ve Filo Yönetimi departmanında Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 19:47
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını