banner1339
x

BURGAN BANK’TA ÜST DÜZEY ATAMA

Burgan Bank’ta üst düzey bir atama yaşandı. Bankacılık, finans, denetim ve danışmanlık gibi çok sayıda sektörde farklı pozisyonlarda görev yapan Zeynep Bozkurt Terzioğlu, Burgan Bank’ın yeni Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı oldu

BURGAN BANK’TA ÜST DÜZEY ATAMA
Robot Zirvesi

Butik bankacılık yaklaşımıyla tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sağlayan Burgan Bank, insan kaynakları kadrosunu atamalarla güçlendirmeyi sürdürüyor. Bu bağalmda bankacılık, finans, denetim ve danışmanlık sektörlerinde farklı birim ve pozisyonlarda uzun seneler boyunca tecrübe edinen Zeynep Bozkurt Terzioğlu, Burgan Bank’ın yeni Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

ZEYNEP BOZKURT TERZİOĞLU HAKKINDA

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Zeynep Bozkurt Terzioğlu, sonrasında yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümü’nde bitirdi. İş yaşamına 2004 senesinde IBM Danışmanlık Şirketi’nde analist olarak adım atan Bozkurt Terzioğlu, sonrasında Pricewaterhouse Coopers Türkiye’de Finansal Denetim Ekip Şefi, Akbank’ta Mali Koordinasyon Yöneticisi olarak çalıştı. Bozkurt Terzioğlu, HSBC Bank’ta iki yıl Finansal Kontrol Müdürü, dört yıl boyunca da Finansal Kontrol, Grup Raporlaması ve Vergi Kıdemli Müdürü pozisyonlarında çalıştı. Ardından son olarak 2018’den 2021 Ocak ayına kadar Akbank’ta Finansal Koordinasyon ve Raporlama Bölüm Başkanı görevini icra etti. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını