BURGAN BANK'DA BÜYÜK DEĞİŞİM

Burgan Bank’ın yeni Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Darço Akkaranfil olarak belirlendi.

BURGAN BANK'DA BÜYÜK DEĞİŞİM
Dergi

Burgan Bank, sektörün deneyimli isimlerini bünyesine katarak insan kaynakları kadrosunu her geçen gün sağlamlaştırmayı sürdürüyor. Bankacılık sektöründe uzun seneler yazılım ve bilişim teknolojileri üzerine farklı birim ve pozisyonlarda görev alan Darço Akkaranfil, Burgan Bank’ın yeni Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı oldu. 

Butik bankacılık anlayışı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik özel ve hızlı çözümler geliştiren Burgan Bank, atama ve transferlerle kadrosunu sağlamlaştırıyor. Bu doğrultuda bankacılık ve finans sektörünün farklı birim ve pozisyonlarında yazılım ve bilişim teknolojileri alanında deneyim kazanan ismi Darço Akkaranfil, eylül ayı itibarıyla Burgan Bank’ın yeni Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. 

DARÇO AKKARANFİL HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nÜ 2001 senesinde bitiren Akkaranfil, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi Sistemleri Dizaynı ve Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. Bankacılık kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda başlayan Akkaranfil, 2002 ila 2006 seneleri arasında Analist ve Yazılım Mimarı olarak çalıştı. 2006 senesinden günümüze kadar, Türkiye İş Bankası iştirakleri arasında yer alan teknoloji şirketi Softtech’te sırasıyla Kıdemli Danışman, Yazılım Geliştirme Müdürü, Yazılım Geliştirme Direktörü görevlerinde bulunan Akkaranfil, Burgan Bank Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olmadan önce 2016 yılından günümüze kadar Softtech Genel Müdür Yardımcısı görevini icra ediyordu.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 15:08
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Festo - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler