Bulutistand’a üst düzey atamalar

Bulutistan’ın Stratejik Müşteriler, Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak Gökhan Gençtürkbelirlenirken, Stratejik İş Ortakları, Kanal Satış ve Ekosistem Geliştirmeden Sorumlu Direktör ise Süheyl Altıntaş oldu.

Bulutistand’a üst düzey atamalar
Endüstri 40 Zirvesi

Deloitte Technology Fast 50 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi olarak seçilen Bulutistan, yönetim kadrosunu büyütmeyi sürdürüyor. Üst atamalar arasında dikkat çeken Gökhan Gençtürk, İcra Kurulu Üyesi olarak Bulutistan kadrosuna katıldı. Gençtürk, yeni görevinde stratejik müşterilerde satış ve iş geliştirmeden sorumlu olurken Süheyl Altıntaş ise stratejik iş ortakları, kanal satış ve ekosistem geliştirmeden sorumlu direktör olarak çalışmaya başladı.

İş yaşamına Siemens Nixdorf Satış Proje Yöneticisi olarak adım atan Gökhan Gençtürk, çalışma hayatı süresince sırasıyla Siemens Business Services, Siemens Bilgi Teknolojileri Hizmetleri ve Servisleri ve Fujitsu Technology Solutions gibi şirketlerde çalıştı. İş Geliştirme Müdürü, Satış Müdürü ve Kurumsal Satış Direktörü pozisyonlarında bulunan deneyimli yönetici, Bulutistan’a katılmadan önce ise Xerox’ta Kurumsal Satış ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Qmark Danışmanlıkta Senior Danışman ve BulutBroker’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktaydı.

Gençtürk, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini bitirdi. İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans derecesine bulunan  Gökhan Gençtürk, Kaliforniya Üniversitesi Global Pazarlama Yönetimi, Uluslararası Finans Yönetimi, Değişim ve Teknoloji Yönetimi programlarını da bitirdi.iş yaşamına İngiltere Manchester’da Inex Vision Systemsde başladı. Takip eden süreçte Sabancı Holding bünyesinde Marsa KJS’de iş geliştirme uzmanı olan Altıntaş, sırasıyla Kraftsa ve DanoneSa şirketlerinde Key account Satış müdürü olarak kariyerini devm ettirdi. Turkcell ve Vodafone şirketlerinde kurumsal satış kanalları yöneticisi olarak 8 yıl hizmet veren Altıntaş, Bulutistan ailesine katılmadan önce Nexgen Bilişim Sistemleri Genel Müdür olarak görev almaktaydı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini bitiren Süheyl Altıntaş, Boğaziçi Üniversitesi Otomasyon Sistemleri’nin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme MBA programını tamamladı.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını