banner1118
x

Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel’in iş gündemi…

Hasata göre vadelendirerek çiftçiye destek sağlama konusunda çalışan Brisa, Lassa ile DenizBank, Üretici Kart ile çiftçiye destek verecek.

Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel’in iş gündemi…
Robot Zirvesi

Brisa, Lassa ve DenizBank’ın anlaşması kapsamında çiftçiler, Üretici Kart ile aldıkları Lassa, Bridgestone ve Dayton marka lastiklerin ödemelerini beş ay sonra ve faizsiz yapma imkanına kavuşacak. 


Anlaşmayı değerlendiren Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, Türkiye’nin üretim ekonomisine yeniden geçiş yolunda çiftçilere destek sağlamanın önemine vurgu yaptı.  Güzel “Çiftçiye desteğin Türkiye’ye destek demek olduğunun farkındayız.” dedi. Brisa ailesi olarak 40 yıldan fazladır çiftçilere destek kapsamındaki inovatif çözüm hizmetlerini anlatan Güzel, sürdürülebilir tarım konusunda geliştirdikleri ‘Sevdamız Toprak Yarınlarımız Ortak’ projeleri kapsamında çiftçilere tüm bir yıl verimlilik, karlılık ve sürdürülebilirlik konularında verdikleri danışmanlık hizmetini de anlattı.


DenizBank ile misyon birliği yaptıklarını, konuyla alakalı Üretici Kart sahiplerinin Bridgestone ve Dayton marka lastik alımlarında ödemelerini beş ay sonra ve faizsiz yapma imkanı bulacaklarını belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 13:44
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler