BOSCH TERMOTEKNİK TÜRKİYE’DEN YENİ GÖREVLENDİRMELER

Bosch Termoteknik’te sürdürülebilir büyüme merkezli yeni bir organizasyon yapısı oluşturmak gayesiyle Bireysel Isıtma Sistemleri kanalında görev değişiklikleri ve atamalar gerçekleştirildi.

BOSCH TERMOTEKNİK TÜRKİYE’DEN YENİ GÖREVLENDİRMELER
Endüstri 40 Zirvesi

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından olan Bosch Termoteknik, stratejik hedefleri doğrultusunda, sektör dinamiklerine göre çevikliğini, rekabetçiliğini artıracak, büyüme ve karlılığını sürdürülebilir hale getirecek daha odaklı bir organizasyon yapısı oluşturmak maksadıyla Bireysel Isıtma Sistemleri kanalında görev değişiklikleri yaptı. 

İklimlendirme konusunda lider ve uzman Bosch ve Buderus markalarını bünyesinde barındıran Bosch Termoteknik, her iki marka için farklı satış kanallarıyla ilerleyerek marka pozisyonlandırmasını ayrıştırmayı amaçlıyor. Bununla beraber şirket, geçtiğimiz senelerde faaliyete geçirdiği özel mağaza konsepti olan Elit ve Premium bayilerine yönelik olarak, satış müdürü ve ekibiyle özel hizmet vermeyi sürdürüyor. Bosch Termoteknik satış organizasyonu, iş ortaklarının konsept çalışmaları ve senelerdir sektörün öncü sadakat kulübü olan Partner Program için de ayrı ekiplerle hizmet vererek, müşterilerine sunduğu hizmeti mükemmelleştirmeyi amaçlıyor.

Bu doğrultuda şirket içinde gerçekleşen yeniden yapılanmayla 1 Şubat 2022 tarihi itibarıyla; Görkem Haki, Pazarlama departmanı altında ‘Konsept Yönetimi Müdürlüğü ve Partner Program Sorumluluğu’ görevine getirildi. 

Konsept Kanalları Müdürü görevine Buderus Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürü olarak görev yapan Salim Kolcuoğlu atandı. 

Bosch Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürü olan Hüseyin Ümit Çilingir de ‘Buderus Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürü’ görevini devraldı. 

Bölge Satış Yöneticisi Volkan Güldaval ise ‘Bosch Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürlüğü’ sorumluluğunu üstlendi.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını