banner573
x

Bosch Bina Teknolojilerine yeni ülke direktörü

Güvenlik, emniyet, iletişim ürünleri ve sistemleri konularında dünyanın ileri gelen tedarikçilerinden birisi olan Bosch Bina Teknolojileri iş kolu, yeni Ülke Direktörü N. Altuğ Kökdemir ile kadrosunu sağlamlaştırdı.

Bosch Bina Teknolojilerine yeni ülke direktörü
Enerji

Bosch Türkiye’de Bina Teknolojileri alanında Ülke Direktörlüğü pozisyonuna getirilen N. Altuğ Kökdemir, 1994 senesinde İstanbul Özel Alman Lisesi ve 2000 senesinde ise İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü nbitirdikten sonra, 2008 senesin deBoğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı bitirdi

1998 senesinde üniversite eğitimini sürdürürken otomotiv yedek parça sektöründe iş hayatına atıldı.. Bu sektörde uluslararası tedarikçilerde görev yaptıktan sonra, 2004 yılında Bosch Otomotiv Yedekparça iş kolunda Ürün Yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürdü. Gelişen ülkelerden sorumlu bir ürün pazarlama ekibini 4 sene idare ettikten sonra, yine aynı iş kolunda Türkiye, İran ve Ortadoğu bölgesinde tüm portföyden sorumlu pazarlama direktörlüğü görevini üstlendi. Kökdemir, Haziran 2019 tarihi itibarıyla Bosch Bina Teknolojileri Ülke Direktörü görevini üstlendi.

Evli ve bir çocuk babası olan N. Altuğ Kökdemir, ileri düzeyde İngilizce ve Almanca bilmekte.
 

YORUM EKLE

Enerji

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler